Darau pats: įmantrus staliukas iš 12 skirtingų medienos rūšių

 (6)
Įvairias disciplinas derinti mėgstantis meistras šiame Darau Pats projekte sujungė darbo su mediena patirtį bei keraminės mozaikos klijavimo įgūdžius. Šiam staliukui sukurti jis panaudojo keramines šukes ir net 12 skirtingų medienos rūšių.
© Boredpanda

Meistras sako, kad daugumą jo darbų įkvepia jį supanti aplinka. Kadangi vyras šiuo metu gyvena nepaprasto grožio Altajaus Respublikoje, Rusijoje, visai nekeista, kad šį projektą (jo dizainą bei medžiagiškumą) įkvėpė gamta. Stalui buvo nuspręsta panaudoti įvairių rūšių medieną bei šiek tiek keramikos. Meistras sako, kad jau daug metų jis naudoja mozaikas detales savo projektuose. Jam patinka daryti tai, ko niekas nedarė prieš jį. Vyriškis visada su malonumu imasi sudėtingų ir nestandartinių projektų.

Medienos šiam projektui meistras ieškojo įvairiais būdais. Dalis medienos yra iš vėjo nulaužtų medžių, kita mediena buvo gauta po vaismedžių retinimo, o kai kurią medieną tiesiog atidavė draugai.

Staliukui buvo panaudota ši mediena: ąžuolas, Mandžiūrijos riešutas, abrikosas, obelis, kriaušė, guoba, uosis, beržas, klevas, amerikietiškas riešutmedis, maumedis, šiek tiek raudonmedžio. Darbui prireikė šių įrankių ir priemonių: pjūklo, labai aštraus peilio, dailidės klijų, glaisto, matinio lako.

Meistras sako, kad jo rankos yra jo darbo vieta. Jam nereikia specialių dirbtuvių, kad galėtų įgyvendinti savo įmantrius sumanymus. Dėl tokio požiūrio, jis lengvai gali perkelti savo darbo vietą iš vieno miesto į kitą, iš vienos šalies į kitą.

Štai koks yra galutinis variantas.


O štai kaip atrodė, kai darbai tik prasidėjo.

Darbai po mažu juda.

12 skirtingų medžio rūšių vienam stalui!

Keramikos mozaika.

Progresas.

Puikios stalo kojos!

Beveik baigta.

Mozaikos klijavimo darbai video formatu:

Boredpanda.com informacija

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys

Lovos galvūgalis – nepigi lovos dalis. Tad tie, kurie nori originalaus, bet nebrangaus lovos galvūgalio, dažnai nusprendžia pasigaminti jį patys.

Darau pats: vaiko lova už prieinamą kainą

Kartais nutinka taip, kad nepavyksta rasti gražaus ir kokybiško baldo už prieinamą kainą. Taip atsitiko Dominic, kuris ieškojo savo vaikui lovelės, bet galiausiai ją nusprendė pagaminti savo rankomis.

Darau pats: nesibaigiančios medinių padėklų panaudojimo galimybės (1)

Mediniai padėklai, arba kitaip – paletės, yra itin populiari medžiaga įvairiems Darau Pats projektams. Iš medinių padėklų galima pasigaminti nebrangių baldų namams arba terasai. Senos, nebelabai gražios paletės puikiai tinka sodo bei daržo konstrukcijoms gaminti. Taigi pristatome kelias nesudėtingas idėjas, kaip galima panaudoti medinius padėklus.

Darau pats: lauko baseinas šildomas saulės kolektoriais (1)

Nors pasibaigus šiltajam sezonui apie maudynes gryname ore mažai tegalvojame, tačiau šildomo baseino idėja gali pasirodyti patraukli ir dabar. Meistras Petras Dargis dalinasi savo pažįstamo sumanymu – saulės kolektorių pagalba šildomu lauko baseinu.

Darau pats: buto įrengimas vos už 260 eurų (1)

Menininkas vos už 260 eurų pilnai įsirengė butą, kuris atlieka tiek gyvenamos erdvės, tiek darbo vietos paskirtį.

7 būdai, kaip panaudoti senas ir nereikalingas plytas

Plytos – tvirta, ilgaamžė ir išvaizdi statybinė medžiaga. Dėl tvirtumo ir unikalios išvaizdos senas, nenaudojamas plytas lengvai galima prikelti naujam gyvenimui. Pristatome kelis kūrybiškus būdus, kaip galima panaudoti nereikalingas plytas.

Darau pats: įmantrus staliukas iš 12 skirtingų medienos rūšių (6)

Įvairias disciplinas derinti mėgstantis meistras šiame Darau Pats projekte sujungė darbo su mediena patirtį bei keraminės mozaikos klijavimo įgūdžius. Šiam staliukui sukurti jis panaudojo keramines šukes ir net 12 skirtingų medienos rūšių.

Neskubėkite išmesti senos vonios, ją galima panaudoti net interjere (11)

Ateina laikas, kai reikia keisti santechniką. Seną ketaus vonią galima išmesti arba už centus atiduoti į metalo laužą. Tačiau taip pat galima įdėti visai nedaug pastangų ir prikelti ją visiškai naujam gyvenimui, o save nudžiuginti labai reikalingu ir gerą nuotaiką kuriančiu daiktu.

Skaitytojo patirtis: baldų projektavimas

Baldo projektavimui reikės kažkokios programėlės. Aš nesu itin rimtas braižytojas, tai man puikiai tinka nemokamos programėlės, kurias galima rasti internete (pavyzdžiui: SketchUp). Braižymo programėlė turėtų būti tokia, kad būtų galima nubraižyti daiktą erdvėje, nubraižius pavartyti, pasukti, apžiūrėti iš visų pusių. Taip pat turi būti galimybė išmatuoti nubraižyto objekto matmenis. Toliau parodysiu kaip viską darau.

Skaitytojo patirtis: apšvietimo jungimas iš daugiau nei vienos vietos (5)

Kad galimybė įjungti šviesą daugiau nei iš vienos kambario vietos yra labai patogu - niekam nekils abejonių. Tačiau kaip tai padaryt? Pabandysiu paaiškint paprastai.