Darau pats: buto įrengimas vos už 260 eurų

 (1)
Menininkas vos už 260 eurų pilnai įsirengė butą, kuris atlieka tiek gyvenamos erdvės, tiek darbo vietos paskirtį.
© Boredpanda

Corban Lundborg savo meninius gebėjimus atrado atlikdamas karinę tarnybą Seule, Pietų Korėjoje. Vėliau grįžęs į JAV jis įkūrė savo studiją ir pradėjo vizualinių menų (fotografijos, tapybos, grafinio dizaino) verslą. Neseniai vaikinas atsikėlė į Kaliforniją, norėdamas įgyvendinti savo svajonę – tapti dirbančiu menininku Los Andžele. Taupumo sumetimais jis ieškojo būsto, kuriame galėtų ne tik gyventi, bet ir dirbti.

Jis rado tinkamą vieno kambario, studijos tipo butą už prieinamą kainą, kuris atitiko jo lūkesčius tiek kaip gyvenama erdvė, tiek kaip darbo vieta. Tačiau bute buvo viena problema – jame trūko įkvėpimo. Vaikinas norėjo sukurti erdvę, kuri skatintų kūrybiškumą ir kartu būtų pakankamai jauki, kad būtų galima atsipalaiduoti dienos pabaigoje.

Toliau pateikiame nuotraukas ir vaizdo įrašą, kaip Corban už 260 eurų, minimalių įrankių pagalba, įsirengė šį butą.

Štai kaip atrodė butas prieš atnaujinimo darbus.

Sienų dažymas.

Mediena darbo stalui kainavo – 3.5 eurų.

Kėdės ir kavos staliukas nieko nekainavo, vaikinas juos rado skelbimų portale.

Du mini šaldytuvai ir medinis stalviršis kainavo – 86 eurus.

Corban paveikslas.

Rastas medinių padėklų lovos rėmas – 0 eurų.

Sofa iš skelbimų portalo kainavo – 52 eurus.

Atlikti darbai video formatu.

Šaltinis: boredpanda.com

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: lovos galvūgalio idėjos, kurias įgyvendinti galite patys

Lovos galvūgalis – nepigi lovos dalis. Tad tie, kurie nori originalaus, bet nebrangaus lovos galvūgalio, dažnai nusprendžia pasigaminti jį patys.

Darau pats: vaiko lova už prieinamą kainą

Kartais nutinka taip, kad nepavyksta rasti gražaus ir kokybiško baldo už prieinamą kainą. Taip atsitiko Dominic, kuris ieškojo savo vaikui lovelės, bet galiausiai ją nusprendė pagaminti savo rankomis.

Darau pats: nesibaigiančios medinių padėklų panaudojimo galimybės (1)

Mediniai padėklai, arba kitaip – paletės, yra itin populiari medžiaga įvairiems Darau Pats projektams. Iš medinių padėklų galima pasigaminti nebrangių baldų namams arba terasai. Senos, nebelabai gražios paletės puikiai tinka sodo bei daržo konstrukcijoms gaminti. Taigi pristatome kelias nesudėtingas idėjas, kaip galima panaudoti medinius padėklus.

Darau pats: lauko baseinas šildomas saulės kolektoriais (1)

Nors pasibaigus šiltajam sezonui apie maudynes gryname ore mažai tegalvojame, tačiau šildomo baseino idėja gali pasirodyti patraukli ir dabar. Meistras Petras Dargis dalinasi savo pažįstamo sumanymu – saulės kolektorių pagalba šildomu lauko baseinu.

Darau pats: buto įrengimas vos už 260 eurų (1)

Menininkas vos už 260 eurų pilnai įsirengė butą, kuris atlieka tiek gyvenamos erdvės, tiek darbo vietos paskirtį.

7 būdai, kaip panaudoti senas ir nereikalingas plytas

Plytos – tvirta, ilgaamžė ir išvaizdi statybinė medžiaga. Dėl tvirtumo ir unikalios išvaizdos senas, nenaudojamas plytas lengvai galima prikelti naujam gyvenimui. Pristatome kelis kūrybiškus būdus, kaip galima panaudoti nereikalingas plytas.

Darau pats: įmantrus staliukas iš 12 skirtingų medienos rūšių (6)

Įvairias disciplinas derinti mėgstantis meistras šiame Darau Pats projekte sujungė darbo su mediena patirtį bei keraminės mozaikos klijavimo įgūdžius. Šiam staliukui sukurti jis panaudojo keramines šukes ir net 12 skirtingų medienos rūšių.

Neskubėkite išmesti senos vonios, ją galima panaudoti net interjere (11)

Ateina laikas, kai reikia keisti santechniką. Seną ketaus vonią galima išmesti arba už centus atiduoti į metalo laužą. Tačiau taip pat galima įdėti visai nedaug pastangų ir prikelti ją visiškai naujam gyvenimui, o save nudžiuginti labai reikalingu ir gerą nuotaiką kuriančiu daiktu.

Skaitytojo patirtis: baldų projektavimas

Baldo projektavimui reikės kažkokios programėlės. Aš nesu itin rimtas braižytojas, tai man puikiai tinka nemokamos programėlės, kurias galima rasti internete (pavyzdžiui: SketchUp). Braižymo programėlė turėtų būti tokia, kad būtų galima nubraižyti daiktą erdvėje, nubraižius pavartyti, pasukti, apžiūrėti iš visų pusių. Taip pat turi būti galimybė išmatuoti nubraižyto objekto matmenis. Toliau parodysiu kaip viską darau.

Skaitytojo patirtis: apšvietimo jungimas iš daugiau nei vienos vietos (5)

Kad galimybė įjungti šviesą daugiau nei iš vienos kambario vietos yra labai patogu - niekam nekils abejonių. Tačiau kaip tai padaryt? Pabandysiu paaiškint paprastai.