Darau pats: 5 baldai, kuriuos sugebės susimeistrauti kiekvienas

 (4)
Šaltuoju metų laiku daugiau ramybės gauna ne tik aplinka, tačiau ir mes patys - kieme darbų sumažėja iki minimumo, todėl galime užsiimti vidaus darbais. Tai geras laikas daugeliui naujų ar atidėtų projektų. Vienas iš puikių ir naudingų laiko praleidimo būdų meistraujant yra reikalingų baldų gamyba. Pateikiame jums 5 idėjas, kurios šiais metais susilaukė didelio dėmesio.
© Shutterstock nuotr.

1. Siaura spintelė vonios kambariui

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Vonia dažname name ar bute yra tas kambarys, kuriame kvadratinių metrų nedaug, tačiau reikia sutalpinti, atrodytų, begalybę daiktų. Būtent dėl šios priežasties išnaudoti aukštį gali būti gera idėja. Ši siaura vonios spintelė yra nesunkiai pagaminama, be to, gerai atrodo.

Daugiau skaitykite čia: Siaura spintelė vonios kambariui

2. Vaikiškas baldų komplektas

Jono Udrio nuotr.

Vaikams visuomet smagu turėti kažką savo, todėl jiems bus tikrai džiugu turėti savo stalą. Be to, tai puiki galimybė į darbą įtraukti ir savo atžalas - pamokyti sūnus ir dukras darbo su mediena pagrindų ir galbūt įžiebti jų meilę jūsų pomėgiui.

Kaip jis buvo gaminamas skaitykite čia: Rimtiems reikalams aptarti skirtas mini baldų komplektas

3. Staliukas iš senos spintelės

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Tikrai yra žmonių, kurie kelių dešimtmečių senumo baldų nėra išmetę - ne todėl, kad jie atrodytų labai gerai, tiesiog kol atlieka savo funkciją, tol gali stovėti. Tačiau atsinaujinus baldus, gali kilti klausimas, kur dėti senuosius. Laikyti sandėlyje dar kelis dešimtmečius, kol jų vertė kiek padidės? Išmesti ir nesukti galvos? O gal transformuoti juos ir suteikti antrą gyvenimą?

Nurodymus, kaip spintelę paversti staliuku rasite čia: Kaip iš senos spintelės pasidaryti staliuką

4. Terasos baldai

Jono Udrio nuotr.

Galbūt namuose savadarbių baldų netrūksta, todėl dar vieno virtuvės komplekto gamyba gali būti tiesiog bergždžias darbas, be to, kainuojantis. Tačiau ne veltui senoliai sakydavo, jog ratus reikia ruošti žiemą. Jau dabar galite pagalvoti apie ateinantį pavasarį ir pasigaminti baldų komplektą savo terasai - kad ir tokį, kokį pasigamino mūsų skaitytojas.

Ir jūs norite turėti tokius baldus? Terasos baldai per tris dienas

5. Staliukas balkone

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Gerai, galbūt neturite terasos. Tačiau balkoną juk turite? Jei norite ilgai ir patogiai grožėtis vaizdu gerdami gaivinantį gėrimą, išspręsti kryžiažodį ir tiesiog susikaupę padirbėti, jums gali praversti kompaktiškas staliukas.

Pasiruoškite šiltajam metų laikui! Atlenkiamas stalelis balkone

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų (1)

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų (1)

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.