Darau pats: 5 baldai, kuriuos sugebės susimeistrauti kiekvienas

 (4)
Šaltuoju metų laiku daugiau ramybės gauna ne tik aplinka, tačiau ir mes patys - kieme darbų sumažėja iki minimumo, todėl galime užsiimti vidaus darbais. Tai geras laikas daugeliui naujų ar atidėtų projektų. Vienas iš puikių ir naudingų laiko praleidimo būdų meistraujant yra reikalingų baldų gamyba. Pateikiame jums 5 idėjas, kurios šiais metais susilaukė didelio dėmesio.
© Shutterstock nuotr.

1. Siaura spintelė vonios kambariui

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Vonia dažname name ar bute yra tas kambarys, kuriame kvadratinių metrų nedaug, tačiau reikia sutalpinti, atrodytų, begalybę daiktų. Būtent dėl šios priežasties išnaudoti aukštį gali būti gera idėja. Ši siaura vonios spintelė yra nesunkiai pagaminama, be to, gerai atrodo.

Daugiau skaitykite čia: Siaura spintelė vonios kambariui

2. Vaikiškas baldų komplektas

Jono Udrio nuotr.

Vaikams visuomet smagu turėti kažką savo, todėl jiems bus tikrai džiugu turėti savo stalą. Be to, tai puiki galimybė į darbą įtraukti ir savo atžalas - pamokyti sūnus ir dukras darbo su mediena pagrindų ir galbūt įžiebti jų meilę jūsų pomėgiui.

Kaip jis buvo gaminamas skaitykite čia: Rimtiems reikalams aptarti skirtas mini baldų komplektas

3. Staliukas iš senos spintelės

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Tikrai yra žmonių, kurie kelių dešimtmečių senumo baldų nėra išmetę - ne todėl, kad jie atrodytų labai gerai, tiesiog kol atlieka savo funkciją, tol gali stovėti. Tačiau atsinaujinus baldus, gali kilti klausimas, kur dėti senuosius. Laikyti sandėlyje dar kelis dešimtmečius, kol jų vertė kiek padidės? Išmesti ir nesukti galvos? O gal transformuoti juos ir suteikti antrą gyvenimą?

Nurodymus, kaip spintelę paversti staliuku rasite čia: Kaip iš senos spintelės pasidaryti staliuką

4. Terasos baldai

Jono Udrio nuotr.

Galbūt namuose savadarbių baldų netrūksta, todėl dar vieno virtuvės komplekto gamyba gali būti tiesiog bergždžias darbas, be to, kainuojantis. Tačiau ne veltui senoliai sakydavo, jog ratus reikia ruošti žiemą. Jau dabar galite pagalvoti apie ateinantį pavasarį ir pasigaminti baldų komplektą savo terasai - kad ir tokį, kokį pasigamino mūsų skaitytojas.

Ir jūs norite turėti tokius baldus? Terasos baldai per tris dienas

5. Staliukas balkone

sdelaysam-svoimirukami.ru nuotr.

Gerai, galbūt neturite terasos. Tačiau balkoną juk turite? Jei norite ilgai ir patogiai grožėtis vaizdu gerdami gaivinantį gėrimą, išspręsti kryžiažodį ir tiesiog susikaupę padirbėti, jums gali praversti kompaktiškas staliukas.

Pasiruoškite šiltajam metų laikui! Atlenkiamas stalelis balkone

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Darau pats: terasa, kurios sprendimas atsiėjo vos 95 eurus (3)

Terasa yra ne tik jauki vieta, kurioje malonu leisti laiką šiltuoju metų laiku, bet kartu ji gali daliai papildyti namo eksterjerą. Dalinamės skaitytojo Dariaus Darau Pats terasos projektu.

Darau pats: sūpynės vaikams ir lauko stalas iš medienos (3)

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laiko užsiimti įvairiais darbais, kuriems anksčiau nebuvo laiko. Mūsų skaitytojas Algirdas pasidalino savo pirmaisiais vasariškais Darau Pats projektais iš medienos – vaikams skirtomis sūpynėmis bei lauko stalu.

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.