Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durysstatybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.
© Shutterstock

Pirmas projektas – lovos galvūgalis. Jeigu durys išsiskiria savo dizainu arba tekstūra, jos gali tapti originaliu lovos galvūgaliu.

Antras projektas – stalviršis. Dėl stačiakampės formos, durys puikiai tinka stalo Darau Pats projektui.

Another #doortable I've made. If anyone is interested in getting one, hit me up!

A post shared by Tim Mott (@tim_moot) on Oct 18, 2014 at 10:03pm PDT

Here's something different. We recently were contacted by some local Athenians who had pulled some old doors out of a house they were remodeling. They wanted us to make a coffee table out of one of the doors and we thought it was a great idea. So this is what we came up with. This coffee table was made from a heart pine two panel door. We even kept some of the original hardware in tact. The bottom shelf is from the wood we got from the old Jittery Joes Roaster. This is a 100% local reclaimed wood coffee table. We'd love to know what you think. Should we start making these??? #reclaimed #wood #reclaimedwood #athensga #myathens #my_athens #madeinthesouth #handmade #madeinamerica #made #table #farmtable #woodshop #oldstuff #antique #rustic #olddoor #oldwood #doortable #interior #interiordesign #design #style

A post shared by Sons of Sawdust (@sonsofsawdust) on Apr 7, 2015 at 5:53pm PDT

Trečias projektas – lentyna. Unikalius sprendimus ir praktiškumą mėgstantiems, patraukli gali pasirodyti ši idėja – lentyna pagaminta iš senų durų.

Ketvirtas projektas – vieta prisėsti koridoriuje / prieškambaryje. Durys asocijuojasi su perėjimu iš vienos erdvės į kitą, todėl akcentinis suoliukas pagamintas iš senų durų koridoriuje atrodo ir gražiai, ir sumaniai.

Door bench. #funkyjunk #homedecor #doorbench #upcycle

A post shared by Funky Island Decor (@funkyisland_nl) on Oct 18, 2015 at 8:53am PDT

Penktas projektas – lauko suoliukas. Senas duris galima panaudoti ir romantiškai atrodančiam sodo suolui pagaminti.

Šeštas projektas – atitvaras. Duris galima panaudoti kaip atitvarą, dalinantį erdvę į kelias atskiras zonas.

Septintas projektas – pakaba. Itin nesudėtingas drabužių pakabos projektas iš senų durų.

Aštuntas projektas – slankiojančios durys. Senos durys gali atlikti ir tikrą savo vaidmenį, atskirti perėjimą iš vienos erdvės į kitą, tik slankiojančiu būdu.

Devintas projektas – nuotraukų rėmas. Originalus nuotraukų eksponavimo sprendimas.

Dešimtas projektas – gėlių lentyna. Vertikalų sodą ar daržą galite sukurti senų durų pagalba.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų (1)

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.