5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis

Ieškant naujo baldo savo namams, kartais nutinka taip, kad nepavyksta surasti tinkamo varianto. Kartais netinkamas pasirodo dizainas, o kartais – kainos ir kokybės santykis. Tuomet dažnai kyla mintys apie baldo pagaminimą savo rankomis. Savomis rankomis pagaminto baldo išliekamoji vertė – tikrai didelė, o įgyvendintas Darau Pats projektas – būdas save realizuoti.
© Shutterstock

1. Darau pats: staliukas „trys viename“

Kad savo rankomis pagamintas baldas gali kainuoti kur kas mažiau, įrodo skaitytojo Mindaugo staliuko projektas. Vyriškis per kelis vakarus, vos už 20 eurų sumeistravo kavos staliuką, kurį sudaro trys, viena ant kitos uždedamos, dalys.

5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis
© Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau: Darau pats: staliukas „trys viename“

2. Darau pats: mobili komoda iš medinių padėklų

Mediniai padėklai – medžiaga, kuri dėl savo formos yra itin tinkama įvairiems Darau Pats projektams. Skaitytojas Aivaras iš jų pagamino funkcionalią komodą ant ratukų su ištraukiamais stalčiais.

5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis
© Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau: Darau pats: mobili komoda iš medinių padėklų

3. Darau pats: skandinaviško stiliaus naktiniai staleliai iš visiems prieinamų medžiagų

Skandinaviškas interjeras šiandien yra itin madingas. Šio stiliaus baldai yra paprasti ir kartu elegantiški. Meistras Jonas Udris iš visiems prieinamų medžiagų sumeistravo skandinaviško dizaino naktinius staliukus.

5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis
© Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau: Darau pats: skandinaviško stiliaus naktiniai staleliai iš visiems prieinamų medžiagų

4. Darau pats: baro stalas puoštas 5 metus rinktais alaus kamšteliais

Darau pats projektas, kuriam buvo panaudoti 2530 alaus butelių kamštelių. Tiek kamštelių vyriškiui padėjo surinkti šeima, draugai bei pažįstami. Dėl kamštelių spalvų gausos, jais dengiant pasirinktą paviršių, galima sukurti įdomius piešinius. Šiam baro stalui buvo parinktas spalvų perėjimo efektas, tradicine vaivorykštės spalvų seka (raudona, oranžinė, geltona, žalia, mėlyna, indigo ir violetinė).

5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis
© Boredpanda

Skaitykite daugiau: Darau pats: baro stalas puoštas 5 metus rinktais alaus kamšteliais

5. Darau pats: senų kėdžių atnaujinimas – pavyks kiekvienam!

Kartais nereikia pulti išmesti senų, nebeestetiškai atrodančių baldų. Pirmiausia juos galima pabandyti atnaujinti. Tinklaraščio „Mažieji nuotykiai“ autorė Justina atnaujino senas, sandėliuke po daiktų krūva rastas kėdes transformavo į naktinius staliukus.

5 projektai, kurie įkvėps norimą baldą pasigaminti savo rankomis
© Asmeninio albumo nuotr.

Skaitykite daugiau: Darau pats: senų kėdžių atnaujinimas – pavyks kiekvienam!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau pats: sumanios batų lentynos idėjos

Netvarkinga batų krūva interjero tikrai nepuošia. Tie, kurie nenori pirkti standartinės batų lentynos, bet nori batus laikyti tvarkingai, gali nesudėtingai ją pasigaminti patys. Pateikiame keletą originalių Darau Pats batų lentynos projektų.

Darau pats: terasa, kurios sprendimas atsiėjo vos 95 eurus (3)

Terasa yra ne tik jauki vieta, kurioje malonu leisti laiką šiltuoju metų laiku, bet kartu ji gali daliai papildyti namo eksterjerą. Dalinamės skaitytojo Dariaus Darau Pats terasos projektu.

Darau pats: sūpynės vaikams ir lauko stalas iš medienos (3)

Vasaros metu dažnai atsiranda daugiau laiko užsiimti įvairiais darbais, kuriems anksčiau nebuvo laiko. Mūsų skaitytojas Algirdas pasidalino savo pirmaisiais vasariškais Darau Pats projektais iš medienos – vaikams skirtomis sūpynėmis bei lauko stalu.

Darau pats: būdai, kaip panaudoti seną medinį langą

Jeigu neseniai keitėte medinius langus į naujus, neskubėkite senųjų išmesti. Seni mediniai langai turi vintažinio žavesio, kurį galima išnaudoti interjero dekoravimui. Pristatome keletą idėjų, kaip tokias statybines atliekas transformuoti į žavius namų akcentus.

Darau pats: PVC vamzdžių panaudojimo idėjos

Įvairių Darau Pats projektų mėgėjai nuolatos ieško naujų idėjų būsimiems darbams. Šiandien norime jums pristatyti labai paprastai transformuojamą medžiagą – PVC vamzdžius ir jų panaudojimo būdus. Ši medžiaga yra ypač tinkama pradedantiems meistrauti.

Darau pats: saulės kolektoriaus panaudojimas hidroponiniame darže

Jau esame rašę apie Petro Dargio hidroponinį daržą. Šį kartą dalinamės jo patirtimi, kaip saulės kolektoriaus pagalba jam pavyko paankstinti pavasarį savo darže.

Darau pats: akmenų panaudojimo galimybės nuosavame kieme bei sode

Akmenys – itin populiari kraštovaizdžio dizaino formavimo medžiaga. Akmenimis savo kiemus puošti yra populiaru todėl, nes jie pasižymi natūralia išvaizda derančia su namo eksterjero medžiagomis (mediena, metalu, klinkeriu ir pan.). Nors šiais laikais lauko riedulių patiems prisirinkti nebėra taip paprasta, tačiau už nedidelę kainą jų galima gauti iš ūkininkų, o egzotiškesnių jų rūšių galima rasti specialiose prekyvietėse.

Darau pats: nuolatinės laužavietės įsirengimo idėjos

Sparčiai šylantys orai leidžia praleisti vis daugiau laiko gryname ore. Visgi vakarais mūsų krašte šaltoka net ir vasaromis, tad patogi ir estetiška laužavietė individualaus namo kieme ar sodyboje yra neblogas sumanymas. Siūlome pasisemti šiek tiek įkvėpimo iš keleto tokių Darau Pats laužavietės projektų, kuriuos nesudėtingai galite įgyvendinti ir patys.

Darau Pats: 25 velykinių kiaušinių dekoravimo idėjos

Sveikiname Šv. Velykų proga ir siūlome pasisemti šventinio įkvėpimo šiame video įraše. Čia rasite ne tik kiaušinių dažymo idėjų, bet ir originalių kiaušinių lukštų panaudojimo būdų.

Darau pats: sumanūs būdai, kaip statybines atliekas paversti lauko baldais

Pavasaris yra puikus metas užsiimti įvairiais Darau Pats projektais. Kadangi šylant orams ypač aktualūs darosi lauko baldai, pateikiame keletą sumanių idėjų, kaip statybines atliekas paversti funkcionaliais lauko baldais.