5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelėplokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.
© Unsplash

Perforuotos sienelės nauda

Perforuota sienelė yra patogi įvairių daiktų laikymui skirta vieta. Joje eksponuojami daiktai yra visada gerai matomi ir lengvai prienami. Ji padeda palaikyti tvarką tiek gyvenamoje namų erdvėje (pavyzdžiui: virtuvėje, vaiko kambaryje, drabužių spintoje), tiek darbams skirtoje vietoje. Vienas didžiaisių jos pliusų – joje itin patogu daiktus rūšiuoti (pavyzdžiui, pagal paskirtį). Beje, ši plokštė labai tinka namams, kuriuose yra mažai vietos, nes ji leidžia daiktus laikyti pakeltus nuo žemės, taip vizualiai erdvė yra neapsunkinama.

Perforuotos sienelės rūšys

Rinkoje galima rasti perforuotas sieneles pagamintas iš medienos, plastiko arba metalo. Patvariausios ir didžiausią svorį atlaikančios iš jų, žinoma, yra metalinės, tačiau dažniausiai sutinkamos yra medinės. Medinės perforuotos sienelės gali būti pagamintos iš grynos medienos arba iš MDF ar faneros plokščių. Plastikinės sienelės dėl savo atsparumo, dažnai yra naudojamos tose vietose, kuriose yra padidėjęs drėgmės lygis.

Jeigu nenorite perforuotos sienelės pirkti, pasitelkus tikslumą bei kantrybę, ją galima pasigaminti ir savo rankomis. Plačiau apie jos gamybą galite sužinoti šiame straipsnyje (ČIA).

Panaudojimo būdai

1. Darbo erdvėje

Major progress in the shop tonight!

A post shared by Nate Crilly (@natecrillywoodworks) on Jan 13, 2018 at 8:23pm PST

2. Virtuvėje

You know who is frugal as flip? Bev @roomsauce ... . . Check out how she improvised some extra storage space in her kitchen using a peg board! . . She is our newest #myfrugalflip champ! Go check her out and follow along for some drool worthy inspo! . . . If you have a knack for flipping your decor on the cheap play along! And check out some of the awesome projects people are sharing! . . Keep on pinching those pennies, and being stylish AF! . . . Xoxo, your hosts: @quirkt_n_thrifted @_one.four.six_ @eclectic_twist @pheatherann @mediumalistdesign . . . . . #doyouevenIGtho 👈 #hometoinspire #interiordesign #inspo #onetofollow #decorgoals #kitchendecor #pegboard #styleonabuget #luxuryinteriorsonabudget #reducereuserecycle #diy #diydecor #stellarspaces #howwedwell #realhousesofinstagram #housetohome #houseplantclub #mybotanicalbungalow #planteriordesign #thepottedplant #urbanjungle #pennypincher #doingneutralright #neutraldecor #designsponge #apartmenttherapy #showemyourstyled #kismetcheckoutmyhouse

A post shared by Ari (@quirkt_n_thrifted) on Jan 11, 2018 at 5:22am PST

3. Vaiko kambaryje

4. Studento kambaryje

5. Svetainėje

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Darau pats

Darau Pats: daugybė medinių pakavimo dėžių panaudojimo būdų

Tikriausiai daugumai yra tekę matyti ir liesti medines pakavimo dėžės. Jas dažnai matome parduotuvių daržovių skyriuose, sendaikčių išpardavimo vietose, o kartais viena kita tokia dėžė mėtosi nuosavame garaže ar rūsyje. Medines pakavimo dėžes visai nesudėtingai galima panaudoti įvairiuose Darau Pats projektuose. Pristatome keletą pavyzdžių, kaip pritaikyti šias senas dėžes interjere.

Darau pats: grindys iš 2,5 tūkst. mažyčių medienos gabalėlių

Grindys – itin svarbus interjero elementas, kuris turi būti tvirtas, atsparus bei estetiškai patrauklus. Bendra grindų dangos įrengimo ir jam reikalingų medžiagų kaina paprastai yra tikrai aukšta, todėl naujomis grindimis gali džiaugtis ne kiekvienas. Pristatome neįprastą ir ne itin brangų grindų Darau Pats projektą.

Darau pats: 7 būdai, kaip senam langui suteikti naują gyvenimą

Senas, pagal paskirtį nebenaudojamas medinis langas – statybinė atlieka, kuri iš pirmo žvilgsnio atrodo niekam nebereikalinga. Bet iš tiesų senoviniai mediniai langai gan paprastai gali būti prikelti naujam gyvenimui. Juos galima paversti baldais, veidrodžiais ir kitais interjero elementais, kurie namų dekorui suteiks senovinio žavesio. Siūlome pasisemti įkvėpimo iš toliau pateikiamų pavyzdžių.

Darau pats: menininkas gamina inkilus susiliejančius su miesto aplinka

Paukščiai – vieni iš nedaugelio laukinių gyvūnų, kurie nepaliko miesto aplinkos. Gatvės menininkas Thomas Dambo ėme kurti su miesto aplinka susiliejančius inkilus, kurie paverčia paukščių buveines nematomomis ir taip juos apsaugo.

Darau Pats: naujagimio susilaukusių šeimininkų dovana augintiniui – kambarys po laiptais

Jauna šeima, kuri visai neseniai susilaukė pirmagimio, nusprendė savo augintiniui padovanoti naują būstą – nuosavą kambarį po laiptais. Kviečiame pasigrožėti šio Darau Pats projekto rezultatais.

Darau Pats: buvęs dailidė šiandien gamina mažus namelius ant ratų

Malina Bura pasidalino savo tėčio, kuris gamina mažus namelius ant ratų, istorija. Mergina mano, kad jo darbai turėtų sulaukti daug daugiau dėmesio, o jis pats – pripažinimo.

Darau pats: 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris

Senos, nebereikalingos durys – statybinė atlieka, kurią, įdėjus šiek tiek pastangų, visai nesudėtingai galima prikelti naujam gyvenimui. Iš senų durų galima pasigaminti stalviršį, lovos galvūgalį, knygų lentyną ir kitus panašius daiktus. Pristatome 10 būdų, kaip galima panaudoti senas duris įvairiuose Darau Pats projektuose.

Darau pats: kaip pagaminti palapinę savo augintiniui?

Tipi – kūgio formos palapinė. Autentiška tipi palapinė yra gaminama iš odos ir beržo tošies. Šiandien populiaru tokias unikalias palapines perkelti iš lauko į namų vidų ir paversti jas vaikų žaidimo nameliais arba augintinių guoliais.

5 būdai, kaip panaudoti perforuotą sienelę

Perforuota sienelė – plokštė su tvarkingai išsirikiavusiomis skylutėmis. Nors iš pirmo žvilgsnio ji atrodo niekuo neypatinga, tačiau iš tiesų tokia sienelė yra pravarti tiek namų buityje, tiek darbams skirtoje erdvėje. Ši plokštė gali pasitarnauti kaip praktiška daiktų laikymo vieta, kurioje jie yra visada gerai matomi ir lengvai prieinami.

3D spausdintuvu per 24 valandas pagaminamas namas vos už 10 tūkst. eurų (1)

Paprastai namo statyba užtrunka keletą mėnesiu, o kartais gali užsitęsti ir dar ilgiau. Kompanijai „Apis Cor“ iš San Francisko pavyko gyvenamą namą pastatyti vos per 24 valandas naudojant 3D spausdintuvą.