Reklama

Geras darbas meistrą giria: lesyklėlių konkursas NUGALĖTOJAI

 (14)
Šalčiai vis didėja, tad svarbu pasirūpinti ne tik savo namų šiluma, bet ir užuovėjos bei maisto ieškančiais paukštukais. Kviečiame dalyvauti konkurse ir laimėti prizus!
Geras darbas meistrą giria: <span style="color: #111111;">lesyklėlių konkursas <span style="color: #ff0000;"><sup>NUGALĖTOJAI</sup></span></span>
© Shutterstock nuotr.

Apie projektą

Siekdami paskatinti žmonių aktyvumą ir geranoriškumą žiemos metu, kuomet likusiems Lietuvoje paukščiams reikia mūsų pagalbos, ESSVE (statyboms ir pramonei skirtų tvirtinimo detalių rinkos lyderis) inicijuoja socialinę akciją „Geras darbas meistrą giria“. ESSVE kreipiasi į visus šeimų didelius ir mažus auksarankius siūlydama padaryti gerą darbą ir dalyvauti medinių lesyklėlių gamybos konkurse. Juk gerumo niekuomet nebus per daug, o konkurso dalyviai bus apdovanoti praktiškais prizais.

Kviečiame kelti savo lesyklėlių nuotraukas žemiau esančioje nuotraukų platformoje. Daugiausia šansų turi tas žmogus, kuris įkels nuotrauką – koliažą, kuriame bus matyti ir darbo eiga. Primename, kad laukiame kuo daugiau akimirkų iš jūsų meistravimo proceso.

Prizai

3 skaitytojus apdovanosime ESSBOX lagaminėliais su dėtuvėmis, kurie bus papildyti paukščių lesalėliais. ESSBOX System – patogus lagaminėlis su naujomis pakavimo dėžutėmis, užtikrinantis šimtaprocentinę tvirtinimo detalių tvarką. Konkursas vyksta iki 2016-01-08. Laimėtojus nulems surinkti balsai ir redakcijos nuomonė.

Nugalėtojai

Sveikiname 3 skaitytojus:

1. Antanas su lesyklėle "Rąstų namelis";

2. Šarūnas su lesyklėle "Ir žiemą, ir vasarą";

3. Valdas su lesyklėle "Lesti gražiai".

Su nugalėtojais dėl laimėjimų susisieks prizų steigėjai. Dėkojame visiems dalyvavusiems!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Kiemas

Terasa: medžiagų pasirinkimo įvairovė

Šylant orams itin smagu džiaugtis terasos, įrengtos šalia individualaus namo ar sodybos, teikiamais malonumais. Tokios konstrukcijos įsirengimas nėra itin sudėtingas procesas, tačiau labai svarbu nesuklysti renkantis medžiagas. Jeigu ieškote medžiagų naujai terasai, reikia įvertinti kiekvienos iš jų pliusus bei minusus.

Užbėkime problemai už akių: kaip panaikinti samanas vejoje?

Nors kai kurie kraštovaizdžio dizaineriai teigia, kad minkšta samanų paklodė nuosavam kiemui gali priduoti vizualinio šarmo, bet iš tiesų šis minkštas žemės paklotas yra ženklas, kad augavietės sąlygos yra nepalankios vejos žolei augti. Tad kaip užkirsti kelią samanų atsiradimui?

Kodėl tarakonai išlenda naktį? (1)

Tarakonai – kenkėjai, dažniausiai pastebimi po vidurnakčio. Pasak, kenkėjų kontrolės ekspertų, dauguma rūšių tarakonų dieną neaktyvūs, o naktį, paprastai praėjus keturioms valandoms po sutemimo, ima ieškoti maisto. Ūsuotieji slepiasi šalia radiatorių, kriauklių, elektros lizduose, po spintelėmis, sienų plyšiuose, ventiliacijos angose. Tarakonai gali ėsti maisto likučius, ant stalo paliktus vaisius, daržoves, net pelėsius, negyvus gentainius ir išmatas – jie puikiai prisitaiko prie besikeičiančių sąlygų.

Kuo barstyti takelius žiemą, kad nebūtų slidu?

Nors permainingi žiemos orai šiais metais per daug nepuošia aplinkos balto ir puraus sniego sluoksniu, tačiau keliai ir pėsčiųjų takeliai dėl oro temperatūros svyravimų ir kritulių kiekio yra gan slidūs. Jeigu kiemą ir jame esančius takelius padengė ledo sluoksnis, pateikiame keletą būdų, kaip galima nuo jo išsivaduoti.

Sniego kasimas: kaip išsirinkti tinkamą įrankį

Kai už lango pagaliau tikra žiema, malonu pasigrožėti balta spalva padengtu žiemišku peizažu. Tačiau iškritęs puraus sniego sluoksnis asocijuojasi ne tik su sniego gniūžtėmis ir rogėmis, bet ir su sniego kasimu, kuriuo tenka užsiimti, kai reikia važiuoti į darbą ar kur kitur. Pateikiame kelis patarimus, į ką atsižvelgti renkantis sniego kastuvą.

Ką uodai veikia žiemą, arba įdomiausi faktai apie kenkėjus

Anot kenkėjų kontrolės specialistų UAB „Dezinfa“ atstovų, kova su nepageidaujamais įnamiais pažįstama dažnam, tačiau vargu ar kiekvienas iš tiesų žino, su kokiais gyviais susiduria. Štai keletas įdomesnių faktų apie dažniausiai pasitaikančius kenkėjus mūsų namuose.

Kaip persodinti eglutę šventėms pasibaigus?

Šventinis maratonas įsibėgėjo, o tai reiškia, kad greitai reikės susimąstyti, kur dėti kalėdinę eglutę. Tie, kurie pasirinko vazoninę eglutę, turi galimybe ją persodinti savo kieme ar kitame plote ir džiaugtis jos grožiu ištisus metus. Pateikiame kelis patarimus, kaip tinkamai persodinti šį kalėdinį medelį.

Specialistų patarimai, kaip tinkamai paruošti kalėdinę eglutę šventiniam laikotarpiui

Kambaryje pastatyta kalėdinė eglutė puošia namus viso šventinio laikotarpio metu. Paprastai ji namuose stovi apie tris savaites, tad rinkdamiesi ir puošdami šį kalėdinį medelį norime, kad jis gražiai atrodytų kuo ilgiau. To pasiekti galima tinkamai eglutę prižiūrint bei puošiant.

Kaip išsirinkti eglutę, kurią vėliau galima būtų persodinti? (1)

Gyva kalėdinė eglutė – žalias ir kvapnus Kalėdų simbolis, kuris puošia namus ir kuria juose šventišką nuotaiką. Renkantis gyvą kalėdinį medelį, galimas dvejopas pasirinkimas: kirstinė arba vazoninė eglė. Pateikiame kelis ekspertų patarimus, tiems, kurie nusprendė įsigyti vazoninę eglutę ir ketina ją persodinti.

Ekspertų patarimai, kaip prižiūrėti kalėdinę eglutę

Šventėms po truputi artėjant, pradedame galvoti apie kalėdines dovanas, papuošimus ir žinoma kalėdinė eglutę. Eglutė – neatsiejama šventinio laikotarpio dalis. Įsigijus šią žalią namų puošmeną, norime, kad ji sveika ir graži išliktų kuo ilgiau. Paklausėme ekspertų, kaip prižiūrėti kalėdinę eglutę, kad ši džiugintų visą šventinį sezoną.