Reklama

Nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai: tinka bet kur

Techniniu požiūriu vandens nuleidimo mygtukas visada turėtų būtų įrengiamas priešais potinkinį bakelį, tačiau tai ne visada priimtina ir praktiška klientui. Galutinis vartotojas šį mygtuką nori įrengti ten, kur jam patogu. Naujieji Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai suteikia šią galimybę.
Nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai: tinka bet kur
© Gamintojo nuotr.

Pabandykite atspėti – kai planuojamas vonios kambarys, ar vonios įrangos specialistai pagalvoja, kad vandens nuleidimo mygtuką reikėtų įrengti patogiausioje vietoje? Dažniausiai tai daroma toje vietoje, kur yra potinkinis bakelis, tai – tarsi neginčijama taisyklė. Tačiau dažnai pamirštama, jog vandens nuleidimas gali būti valdomas ir pneumatiniu paspaudimu – šis sprendimas jau daug metų patikimai naudojamas visuomeninėse higienos patalpose.

Kompaktiški ir praktiški

Geberit iš esmės atnaujino pneumatinių nuotolinių vandens nuleidimo mygtukų dizainą ir technologiją. Naujųjų nuotolinių mygtukų šerdis yra tvirtas ir labai veiksmingas pneumatinis cilindras su dvigubo arba viengubo nuleidimo klavišais. Šio mygtuko skersmuo – 65 mm, o konstrukcinis aukštis – 71 mm. Būdamas tokių kompaktiškų matmenų, mygtukas gali būti įrengiamas beveik visur. Kartu su mygtuku Geberit patiekia ir visa montavimo į lengvos konstrukcijos arba mūro sieną komplektą – taip mygtukas įrengiamas lengvai ir saugiai. Be to, yra sukurta versija su specialia fiksavimo veržle, jeigu mygtukas montuojamas į vonios kambario baldus ar vonios stalviršį; taip pneumatinis cilindras tvirtai įrengiamas prie baldų. Svarbu žinoti, kad didžiausias nuotolinio mygtuko atstumas nuo potinkinio bakelio gali būti 1,70 metro. Pneumatinis bakelių nuleidimo vožtuvas visuomeninėse patalpose patikimai naudojamas daugybę metų, todėl ši patirtis perkelta ir į privačius objektus.

Didelis asortimentas

Siūlomas didelį nuotolinių vandens nuleidimo mygtukų pasirinkimą, jų yra įvairių medžiagų, spalvų ir formų. Pavyzdžiui, nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai Type 01 gaminami ne tik trijų spalvų, jie gali būti viengubo arba dvigubo vandens nuleidimo. Type 10 siūlomi šešių spalvų, o hidropneumatiniai nuotoliniai mygtukai Type 70 gali būti gaminami iš grūdinto stiklo arba šveisto nerūdijančiojo plieno.

Potinkinio bakelio priežiūros dangtelis

Vis dėlto lieka klausimas, kaip, reikalui esant, prieiti prie potinkinio bakelio. Geberit siūlo įvairius priežiūros dangtelius: skirtingų spalvų, medžiagų, tinkamus potinkiniams bakeliams Sigma ar Omega. Taip pat yra ir specialus lygiai su paviršiumi montuojamas dangtelis, ant kurio klientas gali užklijuoti pasirinktą sienų apdailą (pavyzdžiui, plyteles).

Žurnalas
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vidaus apdaila

Pirties krosnelės akmenys: kaip išsirinkti?

Krosnelės akmenys – iš pirmo žvilgsnio nedidelė, tačiau be galo svarbi pirties sudedamoji dalis. Dažnai ši medžiaga tampa faktoriumi, kuris nulemia visos pirties kokybę. Tad kaip nepasiklysti ir išsirinkti tinkamiausius krosnelės akmenis?

Stiklo blokeliai: natūralios šviesos ir privatumo suderinimas

Stiklo blokelių populiarumas interjero kontekste yra gan nepastovus. Kartais jie būna beveik visai užmirštami, o kartais – tokie madingi, kad sunku surasti interjero leidinį be jų fotografijų (pavyzdžiui, be jų sunku įsivaizduoti 1940-tuosius arba 1980-tuosius). Dėl stiklo blokelių galios suderinti natūralią šviesą ir privatumą, nesunku nuspėti, kad greitu metu jie vėl atras sau vietą šiuolaikiniuose interjeruose.

Keramikinių plytelių stalviršiai virtuvėje: privalumai bei trūkumai

Plytelės virtuvės erdvėje yra be galo dažnos. Šiame kambaryje yra įprasta jomis kloti grindis, klijuoti sienas. Taip pat galima ir plytelių stalviršio opcija. Šiame straipsnyje aptarsime, kokie yra keramikinių plytelių stalviršių privalumai bei trūkumai.

Kaip išsirinkti medinius padėklus įvairiems projektams?

Mediniai padėklai yra itin mėgstama mėgėjų meistrų medžiaga, kurią galima panaudoti įvairiems Darau Pats projektams. Jų populiarumas yra susijęs su malonia, šiek tiek sendinta estetika ir prieinamumu. Tad į ką reikia atsižvelgti renkantis medinius padėklus?

Kokių klaidų vengti įsirengiant pirtį?

Pirtis – universalus vandens malonumas, kuriuo gera mėgautis tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Vasarą, šiek tiek atitolus nuo darbų, yra gerai užsiimti projektais, kuriems žiemą nebuvo laiko. Pirties įsirengimas – vienas iš tokių galimų projektų. Kad šis darbas būtų kuo sklandesnis, verta pasimokyti iš dažnai pasitaikančių klaidų.

Terakotinės plytelės: privalumai ir trūkumai

Terakotinės plytelės šį sezoną sulaukė daugiau dėmesio nei įprastai. Tad ką reikėtų žinoti apie jas?

Patarimai, kaip nudažyti medinį baldą purškiamais dažais

Jeigu jaučiate, kad jūsų namams reikalingi pokyčiai, baldų dažymas yra vienas paprasčiausių būdų, kaip greitai ir nesudėtingai erdvei suteikti naują veidą. Dažymas purškiamais dažais yra patrauklus dėl šių priežasčių: baldą nudažyti galima labai greitai; jo paviršius yra padengiamas itin lygiai (ant jo nelieka teptuko paliekamų potėpių); palyginus su kitais dažais, jų džiuvimo laikas yra gerokai trumpesnis. Tiems, kuriems neteko dažyti tokiu būdu, pristatome keletą praktiškų patarimų.

Dūmų detektorius: kodėl jis reikalingas ir kaip jį išsirinkti?

Įsigaliojus priešgaisrinės saugos reikalavimui – visuose gyvenamuosiuose būstuose įsirengti autonominius dūmų detektorius, žmonės vis aktyviau domisi šiais įrenginiais. Tad kuo svarbus yra dūmų detektorius ir kaip jį išsirinkti?

Kaip panaikinti rūdžių dėmes klozete, vonioje bei kriauklėje?

Rūdžių dėmės ant balto vonios, klozeto ar kriauklės paviršiaus atrodo itin neestetiškai. Nors tokių dėmių šalinimas nėra pati lengviausia užduotis, tačiau egzistuoja ne vienas būdas, kaip su jomis kovoti. Šiame tekste pateikiame penkias technikas, kaip pašalinti tokias „užsispyrusias“ dėmes.