Reklama

Nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai: tinka bet kur

Techniniu požiūriu vandens nuleidimo mygtukas visada turėtų būtų įrengiamas priešais potinkinį bakelį, tačiau tai ne visada priimtina ir praktiška klientui. Galutinis vartotojas šį mygtuką nori įrengti ten, kur jam patogu. Naujieji Geberit nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai suteikia šią galimybę.
Nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai: tinka bet kur
© Gamintojo nuotr.

Pabandykite atspėti – kai planuojamas vonios kambarys, ar vonios įrangos specialistai pagalvoja, kad vandens nuleidimo mygtuką reikėtų įrengti patogiausioje vietoje? Dažniausiai tai daroma toje vietoje, kur yra potinkinis bakelis, tai – tarsi neginčijama taisyklė. Tačiau dažnai pamirštama, jog vandens nuleidimas gali būti valdomas ir pneumatiniu paspaudimu – šis sprendimas jau daug metų patikimai naudojamas visuomeninėse higienos patalpose.

Kompaktiški ir praktiški

Geberit iš esmės atnaujino pneumatinių nuotolinių vandens nuleidimo mygtukų dizainą ir technologiją. Naujųjų nuotolinių mygtukų šerdis yra tvirtas ir labai veiksmingas pneumatinis cilindras su dvigubo arba viengubo nuleidimo klavišais. Šio mygtuko skersmuo – 65 mm, o konstrukcinis aukštis – 71 mm. Būdamas tokių kompaktiškų matmenų, mygtukas gali būti įrengiamas beveik visur. Kartu su mygtuku Geberit patiekia ir visa montavimo į lengvos konstrukcijos arba mūro sieną komplektą – taip mygtukas įrengiamas lengvai ir saugiai. Be to, yra sukurta versija su specialia fiksavimo veržle, jeigu mygtukas montuojamas į vonios kambario baldus ar vonios stalviršį; taip pneumatinis cilindras tvirtai įrengiamas prie baldų. Svarbu žinoti, kad didžiausias nuotolinio mygtuko atstumas nuo potinkinio bakelio gali būti 1,70 metro. Pneumatinis bakelių nuleidimo vožtuvas visuomeninėse patalpose patikimai naudojamas daugybę metų, todėl ši patirtis perkelta ir į privačius objektus.

Didelis asortimentas

Siūlomas didelį nuotolinių vandens nuleidimo mygtukų pasirinkimą, jų yra įvairių medžiagų, spalvų ir formų. Pavyzdžiui, nuotoliniai vandens nuleidimo mygtukai Type 01 gaminami ne tik trijų spalvų, jie gali būti viengubo arba dvigubo vandens nuleidimo. Type 10 siūlomi šešių spalvų, o hidropneumatiniai nuotoliniai mygtukai Type 70 gali būti gaminami iš grūdinto stiklo arba šveisto nerūdijančiojo plieno.

Potinkinio bakelio priežiūros dangtelis

Vis dėlto lieka klausimas, kaip, reikalui esant, prieiti prie potinkinio bakelio. Geberit siūlo įvairius priežiūros dangtelius: skirtingų spalvų, medžiagų, tinkamus potinkiniams bakeliams Sigma ar Omega. Taip pat yra ir specialus lygiai su paviršiumi montuojamas dangtelis, ant kurio klientas gali užklijuoti pasirinktą sienų apdailą (pavyzdžiui, plyteles).

Žurnalas
Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Vidaus apdaila

Bambukinės grindys: kokie yra jų didžiausi pliusai bei minusai?

Bambukinės grindys savo savybėmis kartais gali pasirodyti labai panašios į medžio masyvo grindis, nors iš tiesų jos yra gaminamos iš žolinio tipo augalo – bambuko. Šios grindys pasižymi daugeliu kietmedžio grindų privalumų, tačiau taip pat galima išskirti ir kelis svarbius pažeidžiamumus. Taigi ką reikėtų žinoti apie šią grindų dangą, prieš nusprendžiant ja iškloti namų grindis?

8 praktiški patarimai, kaip paruošti sienas dažymui

Sienų dažymas – greitas ir nesudėtingas būdas, kuris iš pagrindų gali atnaujinti interjerą ir sutikti jam parinktą nuotaiką. Šį apdailos darbą, turint šiek tiek praktikos ir žinių, gali atlikti kiekvienas. Pateikiame keletą praktiškų patarimų, kaip pasiruošti šiam darbui.

5 patarimai renovuojantiems namą

Tikitės ypatingų, sudėtingų nurodymų?

Kaip žinoti, kad namuose atsirado pelių?

Paspaudus žiemos šalčiui, į mūsų namus traukia pelės ir kiti graužikai. Kol oras buvo šiltesnis, jie galėjo gyventi ir lauke, tačiau atšalus sugrįžo į šiltesnes patalpas, dėl to, kad ieško maisto.

Būstas su daline apdaila: klaidos, iš kurių vertėtų pasimokyti

„Jeigu perkate būstą su daline apdaila, nusiteikite psichologiškai, kad visą darbų eigą teks kontroliuoti patiems. Pavyzdžiui, pirkti grindjuostes, kai jų reikia, suplanuoti kitų medžiagų perdavimą meistrui, kad sklandžiai vyktų darbai“, – teigia būsto apdailą savo jėgomis nusprendęs atlikti vilnietis Povilas Jurgėnas. Pasak jo, naujakuriams reikia itin įdėmiai suskaičiuoti turimas santaupas ir apdailos išlaidas. Pritrūkus lėšų, darbai gali užtrukti neribotai

Kaip vertinti sandarumą?

Sandarios atitvarinės pastato konstrukcijos sudaro galimybes išsaugoti patalpose šildymo prietaisais sušildytą orą ir sumažinti šildymo išlaidas.

Kaip per šalčius kūrenti krosnį?

Spustelėjus šalčiams, gyventojai intensyviau ima kūrenti krosnis. O tada pradeda pleškėti namai. Vien šią parą Lietuvoje degė 17 gyvenamųjų namų. „Kai šalta, krosnį kūrenu visą dieną! Net rankos prie sienelės pridėti negaliu,“ – šiluma pasidžiaugia ne vienas gyventojas. „Kol krosnyje gera trauka, tol dūmtraukio ir nevalau,“ – tai neretai tenka išgirsti ugniagesiams, lankantiems gyventojus prevencinių akcijų metu.

Vitrininiai langai: kokie yra jų privalumai bei trūkumai?

Vitrininiai langai – būsto detalė, kuri tarytum sunaikina ribą tarp patalpos vidaus bei jos išorės. Tai architektūrinis elementas, kuris vizualiai atrodo itin patraukliai. Kita vertus, tokius langus valyti pavasarį yra tikrai nelengva ir nemažai laiko reikalaujanti užduotis. Šiame tekste aptarsime svarbiausius vitrininių langų privalumus ir trūkumus.

5 tinkamiausios grindų dangos tiems, kurie namuose turi augintinių (1)

Augintiniai į namus įneša gyvasties, papildomo džiugesio ir meilės. Tačiau be visų šių privalumų, didesni augintiniai (katės bei šunys) namuose sukelia šiokį tokį chaosą ir netvarką. Jie gali savo nagais apgadinti namų baldus, sienų apdailą bei grindis. Tad augintinių savininkai, ypač šunų šeimininkai, rinkdamiesi grindis, turi gerai įvertinti dangos atsparumą. Pateikiame keletą grindų dangų variantų, kurie tiks keturkojų savininkų namams.

Kokiuose namuose pelėsiui vietos neatsiras?

Pelėsis – siaubą keliantis ir turtą niokojantis namų „svečias“, kurio neįsileisti į namus stengiamės įvairiomis priemonėmis: vėdindami namus, valydami vonioje susikaupusius vandens ar kondensato lašelius, skalbinius kuo dažniau džiovindami lauke, o ne kambaryje ir t.t.. Šie ir kiti panašūs prevenciniai veiksmai sudaro netinkamas sąlygas pelėsio atsiradimui. Tad kokiuose namuose pelėsiui vietos neatsiras?